Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Stół ogrodowy rozsuwany z wygodnymi krzesłami

Pinterest LinkedIn Tumblr

Odpoczynek blisko natury to świetny pomysł na spędzenie lata blisko domu. Nie trzeba dysponować dużym ogrodem, by zaaranżować w nim strefę wypoczynku. Wystarczy stół ogrodowy rozsuwany oraz kilka wygodnych foteli lub krzeseł. W ten sposób możliwe jest stworzenie letniej jadalni, w której spotykać się będą domownicy oraz goście.

Jaki stół ogrodowy rozsuwany wybrać?

Stół ogrodowy rozsuwany to propozycja dla osób, które cenią sobie możliwość podawania posiłków w ogrodzie. Szeroki wybór stołów tego typu pozwoli na stworzenie komfortowej przestrzeni, dopasowanej do potrzeb. Wśród najchętniej wybieranych stołów rozkładanych wymienia się modele aluminiowe, które rewelacyjnie prezentują się w nowoczesnych aranżacjach. Stół taki ma ponadczasowy design, wykonany jest z materiałów o wysokiej odporności na zmienne warunki atmosferyczne i ścieranie. Stół taki świetnie uzupełnią lekkie, nowoczesne krzesła aluminiowe. Stół ogrodowy rozsuwany to też modele z blatami z naturalnego drewna – takie meble są dzisiaj najczęściej poszukiwane. Drewniany blat wspaniale komponuje się z otaczającą zielenią i sprawia, że przestrzeń nabiera bardziej przytulnego charakteru. Do stołu tego typu świetnie pasować będą eleganckie krzesła wykonane z naturalnego rattanu. Warto pamiętać, że blat z naturalnego drewna będzie wymagał konserwacji raz na jakiś czas. Konserwację wykonuje się dedykowanymi środkami chemicznymi.

Stół ogrodowy rozsuwany w cieniu pergoli

Jak zapewnić sobie cień podczas letniego odpoczynku? Stół ogrodowy rozsuwany warto ustawić w cieniu praktycznej pergoli. Nowoczesne pergole to zadaszenie z możliwością regulowania ilości światła, które wpada pod nią. Lekka, aluminiowa konstrukcja pozwoli na precyzyjne zacienienie wybranego obszaru oraz zapewnienie przyjemnego chłodu.