Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Jeździki dziecięce Cariboo. Pierwszy krok do rozpoczęcia nauki równowagi. Idealny prezent dla malucha!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jeździk dla dziecka wspomaga rozwój koordynacji ruchowej. To świetna zabawka, która zachęca malucha do aktywności fizycznej podczas spacerów lub zabawy na podwórku. Wybrany model powinien być dostosowany do wieku dziecka. Na rynku znajdziemy wiele jeździków, które mają na wyposażeniu dodatkowego funkcje m.in. klakson, lusterka, prędkościomierz czy inne przyciski. Jeździki Cariboo zostały skonstruowane tak, aby wspomóc dziecko w nauce utrzymywania równowagi. Jest to wstęp do użytkowania normalnego roweru za kilka lat. Nie wiesz co kupić dziecku z okazji roczku? Pojazd od Cariboo będzie świetnym wyborem!

Jeździki Cariboo Friends – udana zabawa z uśmiechem na twarzy

Dzieci uwielbiają zabawę. Ich nieograniczona wyobraźnia sprawia, że potrafią nawet z najdrobniejszego przedmiotu zrobić pożytek i wykorzystać go do budowy garaży, domków lub innych budowli. Nie inaczej jest z pojazdem Cariboo. Jeździki dziecięce są proste w obsłudze. Rowerem ma jedno koło z tyłu oraz dwa z przodu, aby ułatwić dziecku utrzymać równowagę. Kierownica posiada regulację 5-stopniową, aby prostym ruchem zmienić jej położenie dla bezpieczeństwa dziecka. Oryginalny design w połączeniu z pastelową kolorystyką, stwarza wrażenie estetycznego wykonania, które z pewnością przypadnie do gustu rodzicom i maluchowi. 

Lekkie, wytrzymałe i bezpieczne. Zabierz pojazd na rodzinne wypady

Przychodzi taki czas, że trzeba przyzwyczajać dziecko do samodzielnego chodzenia niż wożenia w wózku. Jeździk dziecięcy zabierzesz wszędzie ze sobą. Jest lekki i poręczny. Bez problemu zmieści się w bagażniku Twojego samochodu. To pojazd, który idealnie sprawdzi się na wypady do parku, na plac zabaw, tor do jazdy rowerowej lub wypady poza miasto. Już po ukończeniu 12 miesiąca życia możesz zadbać o motorykę i doskonałą zabawę dla dziecka. Wejdź na https://cariboo.eu/pl i wybierz prezent na pierwsze urodziny Twojej pociechy i spraw mu niesamowitą radość!