Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Torby papierowe z nadrukiem – ekologiczne rozwiązanie dla gastronomi

Pinterest LinkedIn Tumblr

Prowadzisz lokal gastronomiczny i szukasz ciekawych rozwiązań dla swojego biznesu? Chcesz, aby twoja działalność była identyfikowana z ekologicznym podejściem? Polecamy ekologiczne papierowe torby z nadrukiem, które będą świetną promocją dla twojego biznesu. To również wygodny sposób na pakowanie posiłków na wynos w małej i dużej gastronomii, piekarni, sklepie czy firmie cateringowej. Papierowe torebki z logo twojego przedsiębiorstwa będą docierać do znajomych Twoich klientów, a także innych osób mijanych na ulicy, przez co zwiększy się rozpoznawalność i wartość marki.

Papierowe torby z logo w ofercie Slowpack

Papierowe torby to alternatywa dla reklamówek plastikowych, od których należy odchodzić celem ochrony naszej planety. Torby papierowe z nadrukiem od Slowpack są w pełni biodegradowalne i posiadają certyfikat dotyczący wymogów wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. To gwarancja ekologicznego i trwałego rozwiązanie do transportu produktów. O wyglądzie toreb zdecydujesz sam, a w razie potrzeby możesz poradzić się naszych grafików. W zależności od potrzeb oferujemy cztery różne rozmiary torebek w  niezwykle atrakcyjnych cenach od 57 groszy za sztukę. Torby z logo firmy mogą być wielokrotnego użytku, przez co osoba, która otrzyma jedzenie z naszego, lokalu może używać jej ponownie, co po pierwsze, może zachęcić do zakupu a po drugie, reklamuje nasz biznes.

Opakowania Ekologiczne na posiłki na wynos

W samej torbie ciężko przetransportować przygotowane jedzenie dlatego w naszej ofercie posiadamy szeroki wybór opakowań ekologicznych. Biodegradowalne opakowania do żywności rozkładają się podczas kompostowania i nie wytwarzają przy tym szkodliwych substancji. To fantastyczny wybór dla gastronomi która ma na sercu los naszej planety. Zapoznaj się naszymi produktami i zrezygnuj z plastiku raz na zawsze.