Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Wpływ orzechów na życie erotyczne

Pinterest LinkedIn Tumblr

 

Orzechy są jedną ze zdrowszych przekąsek, jakie trafiają do żołądków Polaków. Obok chipsów i paluszków to najczęstszy przysmak jakim raczymy się podczas spotkań towarzyskich, czy wieczornych seansów filmowych. To, że idealnie pasują do wysokoprocentowych napojów wie praktycznie każdy, ale zaskoczyć może fakt, że dodawane regularnie do romantycznych kolacji sprawdzą się w roli afrodyzjaku i podniosą jakość życia erotycznego.

Fistaszki dobre na igraszki 

Nie jest tajemnicą, że orzechy, głównie te w nieprzetworzonej formie, wspierają funkcjonowanie całego organizmu człowieka. Włączenie ich do codziennego jadłospisu dobrze zrobi naszemu sercu, jelitom, mięśniom, a nawet skórze, zębom, czy paznokciom. Wiele osób jednak zszokuje fakt, że orzechy mogą wpłynąć także na potencję. Jeśli mężczyzna miewa problemy z osiągnięciem bądź utrzymaniem wzwodu, naturalna suplementacja w postaci garści fistaszków dziennie, może zdziałać cuda. 

Co ma orzech do penisa?

Dysfunkcje seksualne są szczególnie wstydliwym tematem, ale warto zdawać sobie sprawę z tego, że zła dieta, palenie papierosów, czy brak aktywności fizycznej prowadzący do znacznej nadwagi, mogą skutkować ich pojawieniem się. Aby zatem zadbać o jakość życia erotycznego, panowie powinni przy okazji codziennych zakupów zaopatrzyć się w orzechy, najlepiej włoskie, arachidowe, pistacjowe, albo nerkowce. Bakalie te zawierają kwasy tłuszczowe omega-3, które są niezbędne dla układu nerwowego oraz regulują ciśnienie tętnicze krwi. Dzięki temu orzechy wykazują niezwykle korzystne działania profilaktyczne i lecznicze w zaburzeniach związanych z męskim narządem rozrodczym. 

Witamina E jak erekcja

Bez niej rozmnażanie praktycznie nie byłoby możliwe. Witamina E, której dostarczają orzechy wyraźnie opóźnia procesy starzenia się organizmu i wspomaga krążenie krwi, przez co wpływa na potencję i może poprawić wydolność seksualną mężczyzny. Warto również dodać, że jako naturalny antyoksydant ma ogromny wpływ na jakość i żywotność nasienia więc jej suplementacja jest wskazana w przypadku starania się o dziecko.

Poznaj orzechowe inspiracje na lepsze życie erotyczne!

Włączenie bakalii do codziennej diety wcale nie musi oznaczać jej monotonii. Wręcz przeciwnie, orzechy występują w tak różnych postaciach, że z powodzeniem można je dodawać do wielu posiłków. Prażone idealnie nadają się do aksamitnych zup kremów, siekanymi można posypać makaron, przetłoczone na olej świetnie nadają się do sałatek, a te w formie masła orzechowego do słodkich wypieków. Wystarczy odrobina wyobraźni, by stworzyć smaczne menu, które zaprocentuje w sypialni. 

Zobacz także https://xlblog.pl