Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Zaufane biuro rachunkowe z Lublina. Przenieś swoje usługi księgowości do Taxon i miej firmę pod kontrolą z poziomu aplikacji

Pinterest LinkedIn Tumblr

Biznes wymaga poświęceń. Przedsiębiorcy starają się jak mogą, aby przyciągnąć do siebie klientów i odnieść sukces w branży. Bez dobrych partnerów biznesowych nie jest to możliwe. Profesjonalne biuro rachunkowe jest jednym z nich. Jeśli szukasz sprawdzonej usługi księgowości w Lublinie to dobrze trafiłeś. Taxon swój oddział ma również w tym mieście. Jak zacząć współpracę z najlepszym biurem w Lublinie? 

Taxon – kompleksowa obsługa księgowa w Lublinie

Współpraca z Taxon wzniesie Cię na wyższy poziom relacji biznesowych. Biuro rachunkowe Lublin od wielu lat zajmuje się usługami księgowymi dla firm. Wygodne narzędzie, którym jest aplikacja, pozwoli na zaoszczędzenie czasu i pewność, że wszelkie koszty firmowe będą pod kontrolą. Doświadczenie z klientami to potwierdza – ta aplikacja jest jedną z najlepszych oprogramowań na rynku, a dzięki różnorodności funkcji, niezbędna przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Program do faktur Taxon umożliwia wystawienie faktury dla kontrahenta przez telefon. W ten sposób trafia ona automatycznie do biura rachunkowego, a księgowy sporządza deklarację, którą wysyła w naszym imieniu do urzędu. Jako przedsiębiorca otrzymujesz powiadomienie w aplikacji o wysokości podatków PIT oraz VAT, a także składek ZUS do zapłacenia. 

Jakie są najważniejsze funkcje aplikacji?

Prowadzenie dokumentacji firmowej jeszcze nigdy nie było tak proste. Jednym kliknięciem przesyłasz dokumenty do księgowej, dzięki temu o niczym nie zapomnisz na koniec miesiąca. Wystawiasz faktury najszybciej jak się da dla polskich i zagranicznych kontrahentów. Otrzymujesz raport z podatków, a czytelny wykres pozwoli Ci analizować wyniki z każdego miesiąca. Jesteś w stałym kontakcie z księgowym bez konieczności wymieniania e-maili. Masz pytanie lub wątpliwości? Skorzystaj z dedykowanego czatu w aplikacji.  

E-fakturowanie z Taxon czy KSeF? 

Ministerstwo Finansów uruchomiło platformę, która ma być ułatwieniem dla przedsiębiorców i funkcjonować na podobnych zasadach, co darmowy program do faktur Taxon. W 2023 roku KSeF ma być obligatoryjny dla przedsiębiorstw. Jest to kolejny krok do e-administracji. Zmiany te ułatwią rozliczenia między firmami, a sama platforma zapewni bezpieczeństwo rozliczeń. Jednak w dalszym ciągu masz wybór i dostęp do usług Taxon – sprawdzonej aplikacji do wystawiania faktur przez Internet. Dowiedz się więcej na temat KSeF na https://www.taxon.pl/e-faktura-koniec-z-papierem-od-2023-roku/