Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Kupujemy zestaw noży kuchennych

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jakie noże kuchenne kupić, aby codzienne przygotowywanie posiłków było przyjemnością? Wśród licznych możliwości warto zwrócić uwagę na zestaw noży kuchennych ze stali nierdzewnej – noże takie są obecnie jedynie z najchętniej kupowanych i najczęściej wykorzystywanych w polskich kuchniach. Co warto o nich wiedzieć?

Zestaw noży kuchennych z ostrzami ze stali nierdzewnej 18/10

Nowoczesne noże kuchenne oferowane w sklepach takich jak gerlach.pl zaskoczą nas zarówno pod względem wyglądu, jak i trwałości. Noże te posiadają ostrza wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 – jest to tworzywo o wysokiej odporności na ścieranie, kruszenie czy korozję. Stal została wzbogacona o dodatek wanadu, chromu i molibdenu. Dzięki tym pierwiastkom jest ona jeszcze bardziej odporna na uszkodzenia. Warto również zwrócić uwagę na rękojeści noży – są one tworzone z materiałów antypoślizgowych lub też z naturalnego drewna. W obu przypadkach rękojeści są profilowane, przez co noże doskonale leżą w dłoniach i podnoszą bezpieczeństwo podczas krojenia. 

Zestaw noży kuchennych w stojaku – stabilna podstawa

Zestaw noży kuchennych oferowany jest w wygodnych i stabilnych stojakach, przez co może być on zawsze pod ręką. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest bezsprzecznie bezpieczne przechowywanie noży i chronienie ich np. przed dziećmi. Stojaki projektowane są w taki sposób, aby tworzyły one spójną całość z kompletami noży – często są one wykonywane z naturalnego drewna czy z metalu. Atutem zestawów noży dostępnych w stojakach jest nie tylko ich funkcjonalność, ale również elegancki wygląd – taki stojak wypełni przestrzeń blatu roboczego, nada mu estetyki. Komplet noży może być wybrany zgodnie ze stylistyką kuchni i idealnie wpisać się we wnętrze skandynawskie czy loftowe.