Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Nowoczesne i klasyczne bieżniki na stół

Pinterest LinkedIn Tumblr

Bieżnik na stół tak samo jak obrus do efektowny element dekoracji Twojego wnętrza. W zależności od wybranego wzoru może służyć nam na co dzień lub tworzyć świąteczny wystrój w waszej jadalni. Odpowiednio dobrany nowoczesny lub klasyczny bieżnik dodaje elegancji i wyjątkowego stylu. Dopasowany do wystroju wnętrza pozwoli stworzyć piękne projekty zarówno na co dzień jak i na rodzinne uroczystości. 

Bieżnik na ławę nowoczesny

Bieżnik na ławie chroni ją przed uszkodzeniem i zaplamieniem. Pozwala stworzyć spójny wystrój każdego wnętrza. Nowoczesne bieżniki i obrusy na stół mogą być jednobarwne lub mieć różne wzory. W zależności od potrzeb na bieżniki w nowoczesnym stylu możemy wybrać matowe lub błyszczące materiały. Odpowiednio dobrany materiał pozwoli nam stworzyć elegancką i wyjątkową dekorację. Bieżnik na ławę może być bez zdobień lub mieć bogate dodatki. Do nowoczesnych wzorów pasują koraliki, kryształki i ozdobne nici. Jednokolorowe, proste bieżniki również mogą być wyjątkową ozdobą w Twoim salonie. W zależności od wybranego stylu możemy stworzyć bogatą i gustowną dekorację lub prosty i elegancki zestaw na stół.

Nowoczesne bieżniki na stół do salonu

Bieżnik sprawdza się również na stole w salonie. Połączony razem z obrusem może stworzyć piękną aranżację. Wystarczy zwyczajny jasny obrus zestawić z eleganckim i dekoracyjny bieżnikiem i całe wnętrze nabierze nowego wyglądu. Nowoczesne obrusy również pasują do bieżników, stanowią doskonałe tło dla prostych i eleganckich dodatków. Bieżniki dostępne są w różnych wymiarach, choć zazwyczaj są prostokątami materiału, mogą mieć różną szerokości i różne wykończenie. Dzięki temu z bogatej oferty w sklepach stacjonarnych i internetowych możemy wybrać idealny model. Możemy również zdecydować się na zamówienie i uszycie bieżników na stół lub ławę w pasujących do siebie lub takich samych wzorach jak zasłony lub poduszki na kanapie. 

Bieżnik na stół świąteczny

Również elegancki stół na świąteczny obiad lub kolację może być udekorowany odpowiednio dopasowanym bieżnikiem. Sporą popularnością cieszą się jednobarwne bieżniki które można położyć bezpośrednio na stół lub skomponować z jednobarwnym obrusem i ułożyć w poprzek stołu. W czasie świąt Bożego narodzenia doskonale sprawdzą się bieżniki w takich kolorach jak czerwień, złoto i butelkowa zieleń. W czasie świąt wielkanocnych radosne żółcie, jasne odcienie zieleni i jasne róże w różnych wzorach. W prosty i szybki sposób możemy stworzyć ciekawą kompozycję. 

Biały obrus i bieżniki jako dekoracje stołu

Biały obrus i kolorowy bieżnik będzie doskonałym dodatkiem oraz cenną ozdobą stołu w czasie uroczystych lub świątecznych rodzinnych posiłków, choć równie dobrze sprawdzi się na co dzień. Możemy dopasować bieżnik do wystroju wnętrza, pozostałych dekoracji lub zastawy stołowej. Tworząc prostą, ale efektowną aranżację z eleganckimi bieżnikami zawsze osiągniemy nasz cel, jakim jest najwyższy poziom tworzonych dekoracji. Bieżniki na stół czy ławę, zarówno klasyczne jak i nowoczesne zawsze będą prostą ale efektowną dekoracją do jadalni lub salonu.