Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Depilacja laserowa – dla kogo?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Depilacja laserowa jest procesem wręcz stworzonym dla osób, które bardzo często golą się tradycyjnymi metodami, które powodują podrażnienia skóry, jej wysuszenie czy regularne zacięcia. Codzienne usuwanie włosów takimi metodami nie tylko jest bolesne, ale także czasochłonne. Aby raz na zawsze uporać się z odrastającymi włosami warto jest zdecydować się na usługi depilacji laserowej, dzięki którym będzie można zlikwidować ten problem na zawsze!

Jak działa depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to proces oparty o metody fizyczne. Wszystko dzieje się za sprawą magicznego lasera emitującego wiązkę światła o określonej długości fali. Wiązka ta jest pochłaniana przez melaninę – naturalny barwnik skóry występujący u każdego człowieka. Melanina podlega procesowi termogenezy – po pochłonięciu światła jego energie zamienia w energie cieplną nagrzewając się. I tu właśnie dzieje się główny etap – uszkodzenie cebulki włosa poprzez wysoką temperaturę melaniny. Uszkodzenie cebulki włosa równa się braku produkcji włosów w przyszłości co jest celem depilacji laserowej. Jednak nie jest to takie proste – potrzeba kilku zabiegów, aby mieć pewność co do wykonywanego procesu. Jest to spowodowany faktem, iż należy wstrzelić się w fazę wzrostu cebulki włosowej i dokładnie wtedy ją zniszczyć. Jeśli nie będzie znajdować się w tym stanie to można ją tylko uśpić na jakiś czas i po kilku miesiącach produkcja włosów znów wróci – a tego chyba nikt by nie chciał doświadczyć po włożonych pieniądzach..

Warto tylko pamiętać o kilku przeciwwskazaniach takich jak choroby skór, cukrzyca, karmienie piersią czy też przyjmowanie leków fototoksycznych. Wtedy należy odpuścić zabieg depilacji laserowej.

Depilacja laserowa Rzeszów

Aby dobrze dobrać parametry lasera warto jest decydować się na wizytę w najlepszych salonach dużych miast. W tych miejscach znajdują się dobrze wyszkolone osoby, które z pewnością zadbają o jakość prowadzonych usług. W Rzeszowie znajduje się wiele interesujących i renomowanych salonów, które z pewnością będą oferować usługi na najwyższym poziomie.

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-rzeszow/

https://bestiae.pl/transformacja-przedpokoju/ icalcom.pl https://buzzhouse.pl/nowoczesnosc-z-nuta-retrospekcji-meble-loftowe-jako-kwintesencja-stylu/