Warning: The magic method Bunyad_Demo_Import::__wakeup() must have public visibility in /home/u312109734/domains/dlsgallery.com/public_html/wp-content/plugins/bunyad-demo-import/inc/class-ocdi-main.php on line 352
Jakie okna wybrać do mieszkania w bloku? - Serwis informacyjny
Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Jakie okna wybrać do mieszkania w bloku?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wymiana stolarki okiennej w mieszkaniu blokowym nie powinna być dziełem przypadku – mówią specjaliści. Okna stanowią zarówno barierę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, jak też ochronę przed chłodem. Wysokiej jakości okna izolują ciepło i pozwalają cieszyć się komfortem w mieszkaniach. Jakie modele rozważyć?

Okna dopasowane do potrzeb!

Podstawowym aspektem podczas wyboru nowej stolarki okiennej jest dopasowanie technologii okien do potrzeb – mówią pracownicy firmy okna-internorm.pl. Największym zainteresowaniem cieszą się klasyczne okna PCV w nowoczesnej odsłonie. Okna takie tworzone są z precyzją oraz z innowacyjnych materiałów – w ich przypadku atrakcyjna cena idzie w parze ze świetnymi parametrami technicznymi. Nowoczesne okna plastikowe posiadają trzy szyby ułożone w odpowiedniej odległości od siebie, dzięki czemu okna jeszcze lepiej izolują przed chłodem. W przypadku nowoczesnych okien warto również wspomnieć o tym, że szyby są wklejane w ramy na całej ich długości – dzięki temu okno jeszcze lepiej izoluje przed chłodem. Atutem okien PCV jest również fakt, że  są one dostępne praktycznie od ręki – dzięki temu nie będzie trzeba czekać wielu tygodni na realizację usługi.

Okna przesuwne idealne do mniejszych mieszkań

Ciekawą opcją do mieszkań blokowych są okna przesuwne. W ich przypadku skrzydła okien i drzwi balkonowych nie otwierają się jak klasyczne okna, a przesuwają po specjalnie zaprojektowanych szynach. Rozwiązanie takie dedykowane jest przede wszystkim do mniejszych mieszkań, gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Okna takie pozwolą na bardziej przemyślana aranżację przestrzeni, jak również na jej optymalne wykorzystanie. Nowoczesne okna są również chętnie wykorzystywane w aranżacjach minimalistycznych.

atliteracki.com.pl masystem.pl Industrialna półka wisząca do łazienki w stylu loft