Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Modny ogród 2022 – poznaj najnowsze trendy!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Przydomowy ogród może stać się idealnym miejscem do relaksu i spotkań w gronie znajomych – przekonują architekci zieleni i projektanci mebli. Chcąc stworzyć modny ogród 2022, warto zapoznać się z najnowszymi trendami oraz nowinkami. Wygodne meble i dodatki pozwolą na wykreowanie miejsce, które służyć będzie wszystkim domownikom.

Jak wyposażyć modny ogród 2022?

Planując odpoczynek w przydomowym ogrodzie, przede wszystkim warto zadbać o odpowiednie meble. Szeroki wybór kompletów meblowych pozwoli na wybranie produktów idealnie dopasowanych do potrzeb i oczekiwań. Modny ogród 2022 to umiłowanie prostoty, ale też nowoczesnych rozwiązań – w takiej przestrzeni świetnie sprawdzą się lekkie meble oparte na aluminiowych stelażach. Nowoczesne komplety meblowe to zarówno zestawy wypoczynkowe, jak i kawowe – możliwe jest więc wybranie dla siebie najlepszej opcji. Szukając mebli trwałych i jednocześnie eleganckich, warto zwrócić uwagę na lekkie i funkcjonalne krzesła, w których siedzisko i oparcie wykonano z trwałych siatek polietylenowych. Inną opcją jest sofa ogrodowa, w której stelaż jest aluminiowy, a wierzch okrywają miękkie poduszki i siedziska wypełnione piankami tapicerskimi. Uzupełnieniem dla takich mebli mogą być kolorowe, dekoracyjne poduszki, ale też pledy, które zapewnią ciepło w chłodniejsze popołudnia.

Modny ogród 2022 – jak zadbać o cień?

Jak skutecznie chronić się przed słońcem w ogrodzie? Istnieje kilka ciekawych możliwości. Pierwszą są nowoczesne parasole ogrodowe, w których liczne punkty regulacji pozwalają na idealne dopasowanie kąta padania cienia. Druga opcja to zadaszenia ogrodowe w formie praktycznych pergoli. Konstrukcje takie posiadają dachy wykonane z ruchomych lameli – o ich pozycji decydują użytkownicy.

 

https://www.kurierzamojski.pl/2022/10/31/ubezpieczenie-dla-sprowadzonego-samochodu-co-warto-wiedziec/ https://amata-us.org/odznaka-jezdze-konno-co-warto-wiedziec/ https://absenting.com.pl/sport-idealny-bez-wzgledu-na-wiek-jazda-konna/