Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Nienaganny manicure hybrydowy

Pinterest LinkedIn Tumblr

Coraz więcej kobiet decyduje się na to, aby oddać swoje dłonie w ręce profesjonalistek. Panie umawiają się na stylizację paznokci, bo dzięki temu mogą na długie tygodnie zapomnieć o ich malowaniu, ciesząc się nienagannym wyglądem dłoni. Poniżej garść podpowiedzi i wskazówek dotyczących tego, jak wygląda metoda hybrydowa zdobienia paznokci, co jest dla niej charakterystyczne.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci

Po pierwsze, tak zwane hybrydy to niezwykle trwały i wytrzymały sposób zdobienia paznokci. Lakier bardzo rzadko odpryskuje i odpada, na kolejną wizytę można umówić się za dwa lub trzy tygodnie, gdy pojawi się odrost. Sama metoda zdobienia paznokci nie kosztuje dużo, dlatego to zwykle wydatek około 100 zł raz w miesiącu.

Dłonie prezentują się nienagannie, ponieważ manikiurzystka może ozdobić paznokcie tak, jak pragnie klientka, nadając paznokciom kształt pożądany przez konkretną kobietę. Dzięki hybrydzie można również ukryć skutki na przykład obgryzania paznokci. To zatem szybki sposób na przedłużenie płytki, a następnie ozdobienie jej w bardzo trwały sposób.

Jak wykonuje się paznokcie metodą hybrydową?

Od czego zaczyna się stylizację paznokci metodą hybrydową? Pierwszy etap to odpowiednie przygotowanie płytki, a zatem bardzo delikatne jej zmatowienie, a następnie nałożenie warstwy, która będzie utwardzona pod lampą UV. Następnie można przystąpić do nakładania emalii. Zwykle paznokcie maluje się dwa razy, aby lakier całkowicie pokrył płytkę.

Kolejny krok to nałożenie preparatu, który z języka angielskiego nazywa się top coat. Jest on bezbarwny, a pod wpływem promieniowania UV twardnieje, dlatego też lakier nałożony na paznokcie jest tak trwały. Nie odpryskuje, nie da się go usunąć za pomocą zwykłego zmywacza do paznokci. Paznokcie są twarde, mocne. Ten rodzaj manicure świetnie sprawdzi się nawet dla tych kobiet, które na co dzień wykonują pracę fizyczną, podczas której tak często niszczą się paznokcie.

Przeciwwskazania

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania? Która z kobiet nie może korzystać z hybrydy? Stosunkowo rzadko zdarzają się uczulenia na preparaty stosowane do wykonania manicure hybrydowego. Jeśli się tak zdarzy, trzeba będzie zrezygnować z tej metody. Czasami pojawia się uczulenie nie tyle na preparaty, co na promieniowanie emitowane przez lampę.

Warto wiedzieć o tym, że metodą hybrydową można zdobić paznokcie również we własnym domu. Niektóre kobiety decydują się na kupienie zestawu, aby hybrydy robić sobie samodzielnie. Korzystanie z takich preparatów oraz lamp może doprowadzić do uczulenia.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/.