Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Solidne i efektowne okna: poznaj opinie o oknach Internorm!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Okna są ważnym elementem wpływającym na komfort codziennego życia oraz estetykę wnętrz. Zadaniem okien jest doświetlanie pomieszczeń, zapewnienie optymalnej wentylacji, zapewnienie  komfortu cieplnego domownikom. Kupując okna, warto skorzystać z ofert cenionych producentów proponujących nowoczesne produkty dopracowane pod kątem funkcjonalnym i estetycznym. Jednym z producentów wyróżniających się na polskim rynku jest Internorm – austriacka marka wysokiej klasy okien i drzwi.  Jakie są najpopularniejsze opinie o oknach Internorm? Sprawdź!

Sprawdzamy opinie o oknach Internorm

Internorm już od ponad 85 lat funkcjonuje na europejskim rynku. Opinie o oknach Internorm jednoznacznie potwierdzają, że produkty tej marki cieszą się ogromnym uznaniem ekspertów z branży budowlanej oraz użytkowników. Austriacki producent specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu innowacyjnej stolarki okiennej dostosowanej do restrykcyjnych wymogów budownictwa pasywnego. W katalogu producenta znajdziesz modele o ekstremalnie niskim współczynniku przenikalności cieplnej Uw na poziomie około 0,6 W/m2K. Takie okna są szczelne, nie przepuszczają zimnego powietrza z zewnątrz i zatrzymują całe ciepło w budynku. Ponadto, okna Internorm wygłuszają dźwięki dochodzące zza okna i doskonale doświetlają pomieszczenia. Co ważne, okna i drzwi  Internorm są objęte 10-letnią gwarancją i 30-letnim wsparciem serwisowym.

Okna Internorm do domów i nie tylko

Innowacyjną technologię i modny, minimalistyczny design docenili nie tylko klienci prywatni stawiający na swoich działkach nowoczesne domy prywatne. Produkowane na wymiar okna z logo Internorm zdobią wiele obiektów użyteczności publicznej.

https://bestiae.pl/transformacja-przedpokoju/ zobacz https://gethotels.pl/przemyslane-detale-w-twoim-wnetrzu-stoliki-pomocnicze-i-kwietniki-w-stylu-loft/