Warning: The magic method Bunyad_Demo_Import::__wakeup() must have public visibility in /home/u312109734/domains/dlsgallery.com/public_html/wp-content/plugins/bunyad-demo-import/inc/class-ocdi-main.php on line 352
Stół – element niezbędny do podejmowania gości! - Serwis informacyjny
Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Stół – element niezbędny do podejmowania gości!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Aranżując przestrzeń salonu czy jadalni, koniecznie pomyśl o funkcjonalnym stole. Stół powinien być dopasowany do potrzeb, oczekiwań i wystroju wnętrza. Szeroki wybór mebli tego typu pozwoli na wybranie produktu idealnego!

Praktyczne stoły rozkładane

Duży stół jest niezbędny podczas podejmowania gości czy też imprez w gronie rodzinnym. Nie zawsze jednak w pomieszczeniu znajduje się dość miejsca, aby taki duży stół ustawić. Rozwiązaniem okazują się stoły rozkładane, dzięki którym możliwe będzie organizowanie przyjęć w większym gronie, bez konieczności kupowania dużych stołów. Stoły rozkładane to elementy, które na co dzień pomieszczą sześć osób. Kiedy przyjdzie jednak taka potrzeba, możliwe stanie się rozłożenie konstrukcji stołu i wydłużenie jego blatu. Stoły rozkładane posiadają przemyślaną konstrukcję, która pozwala na optymalne wykorzystanie tego mebla, bez względu na sytuację. Współcześnie stoły rozkładane projektowane są w taki sposób, by idealnie pasować zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji. szeroki wybór elementów tego typu z pewnością pozwoli na wybranie stołu dopasowanego do potrzeb.

Czy okrągły stół pasuje do każdego wnętrza?

Jeśli chcemy, by salon czy pokój dzienny wyróżniały się na tle innych pomieszczeń, warto postawić na klasyczne dodatki w niebanalnej formie. Takim elementem bez wątpienia są okrągłe stoły, które dostępne są w wielu wariantach. Okrągły stół kojarzony jest przede wszystkim z klasycznym wzornictwem i klasycznymi wnętrzami. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by taki element wykorzystać we wnętrzach skandynawskich czy eklektycznych. Okrągłe stoły przyciągają uwagę, zmieniają geometrię przestrzeni, nadając jej niebanalnego formatu. Okrągłe stoły dostępne są zarówno w wersji jadalnianej, odpowiedniej do jadalni, salonów czy kuchni, jak i kawowej – niewielkie, okrągłe stoliki pozwolą na podejmowanie gości czy też spędzanie czasu w gronie bliskich z filiżanką kawy.

 

 

earchmarket24.com els2017.org er.com.pl