Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

W jakim stylu urządzić taras?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Praktyczny, przydomowy taras może stać się miejscem do odpoczynku i relaksu – przekonują projektanci mebli i architekci. W jakim stylu urządzić taras, by miejsce to zachęcało do odpoczynku? Jakie trendy są dzisiaj najmodniejsze?

Taras rustykalny – odpowiedź na to, w jakim stylu urządzić taras!

Zastanawiając się, w jakim stylu urządzić taras, warto rozważyć klasyczny styl rustykalny. Taki taras nie tylko zapewni komfort, ale będzie też przytulnym miejscem relaksu dla domowników i gości. By stworzyć funkcjonalny taras rustykalny konieczne są odpowiednie meble, dodatki, kwiaty. Najlepszym rozwiązaniem okażą się rozbudowane kolekcje technorattanowe, w których znaleźć można zarówno eleganckie meble, jak i dodatki takie jak donice technorattanowe. W kolekcjach technorattanowych znaleźć można zarówno komplety kawowe, meble wypoczynkowe czy stoły jadalniane – dzięki temu zadecydujemy o charakterze przestrzeni. Meble technorattanowe projektowane są z najwyższą starannością: ich konstrukcje opierają się na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Taras w stylu rustykalnym warto uzupełnić o eleganckie lampiony, które dodadzą nastroju wieczorami.

W jakim stylu urządzić taras – inspiracje nowoczesne

Nowocześnie urządzony taras to miejsce, w którym królują trwałe materiały, innowacyjny design i niebanalne rozwiązania. Chcąc w taki sposób zaaranżować taras, warto sięgnąć po meble modułowe. Kolekcje modułowe składają się z kilku elementów, które mogą być wykorzystywane oddzielnie lub łączone przy pomocy niewielkich złączek. Meble modułowe dadzą możliwość kreatywnego podejścia do przestrzeni wypoczynkowej – w ten sposób może być ona zmieniana i dopasowywana do aktualnych potrzeb. Meble modułowe oparte są na aluminiowych stelażach, nierzadko zdobione są elementami z naturalnego litego drewna. Ich wierzch pokrywają miękkie siedziska i poduszki.