Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Gdzie można wykonać test NIFTY?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Test NIFTY (ang. Non-invasive Fetal Trisomy Test) jest  stosunkowo nową postacią genetycznego badania prenatalnego, która należy do kategorii nieinwazyjnych. Cechuje się wysoką czułością, ponieważ pozwala wykryć ewentualne nieprawidłowości z 99% pewnością. Test można wykonać po 10 tygodniu ciąży, pobierając małą próbkę krwi od matki z żyły łokciowej. Do analizy wykorzystywane są zaawansowane techniki sekwencjonowania. Najważniejszym wskazaniem do wykonania badania jest wiek matki. 

Test NIFTY Warszawa – gdzie najlepiej go wykonać?

Jeśli chodzi o test NIFTY Warszawa jest miastem, w którym można wykonać go w kilku certyfikowanych placówkach, umawiając wcześniej wizytę przez telefon. Punkty pobrań znajdują się w Warszawie na ulicach: Krzywe Koło 10, Siennej 86 oraz Cybernetyki 7. Wszystkie punkty pobrań obsługują pacjentów ze stolicy oraz miast: Pruszków, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Otwock, Mińsk Mazowiecki, Żyrardów, Siedlce,  Piaseczno i Płońsk.

Test NIFTY Katowice – gdzie najlepiej go wykonać?

Test NIFTY w Katowicach można wykonać w siedzibie głównej na ulicy Bocheńskiego 38 A lub pozostałych placówkach medycznych znajdujących się na ulicach: Opolskiej 11/3, Wiosny Ludów 24, ul. Radockiego 282, Witosa 21, Czerwińskiego 8 w Katowicach. Wszystkie placówki dbają o bezpieczeństwo swoich pacjentów, przestrzegając wszystkich norm bezpieczeństwa i zachowując środki ostrożności. Badania można wykonać w dogodnym dla pacjentki terminie. Po wcześniejszym umówieniu wizyty telefonicznie, bez czekania w kolejkach. Wszystkie lokalizacje charakteryzuje łatwy dojazd.

Test NIFTY Wrocław – gdzie najlepiej go wykonać?

Jeśli chodzi o test NIFTY Wrocław to pobranie można wykonać w trzech lokalizacjach we Wrocławiu w placówkach medycznych znajdujących się na ulicach: Gagarina 110, Skarbowców 121-123 oraz Trwałej 7. Aby umówić się na konkretny termin do wybranej placówki, należy skontaktować się telefonicznie z wybraną z nich. Punkty pobrań obsługują miejscowości takie jak: Trzebnica,  Oleśnica, Wołów, Bolesławiec i Głogów.